O mnie

Witam serdecznie w moich skromnych progach!

Nazywam się Kinga Cieślik i mieszkam w Gliwicach. Jestem szczęśliwą żoną, osobą, która nie lubi się nudzić oraz która ma miliony pomysłów na życie i każdy z nich pragnie zrealizować. Uważam, że warto mieć marzenia i powinno się dążyć z całych sił do ich realizacji, bo przecież jeśli tylko coś potrafimy sobie wymarzyć to również będziemy umieli to urzeczywistnić. Między innymi dzięki powyższemu stwierdzeniu możecie odwiedzać tą stronę i zamówić sobie swój wymyślony ręcznie malowany produkt.
Namalowane było moim wielkim marzeniem, które cały czas pragnę rozwijać i doskonalić.

Pasja.
Moją wielką pasją jest malowanie. Od dziecka malowałam po wszystkim co było w zasięgu mojej ręki i do dziś mi to zostało. Moim pierwszym pamiętnym dziełem był obrazek wymalowany czerwoną szminką mojej mamy na świeżo położonej tapecie. Wyobraźcie sobie jak moi rodzice musieli być zachwyceni takim przejawem artyzmu we własnym domu. Ja tego nie pamiętam, ale oni z pewnością. A od tego dopiero wszystko się zaczęło...
Obecnie maluję już w bardziej kontrolowany i przystępny sposób. Z każdym dniem staram się być coraz lepsza w tym co robię. Malowałam już na wielu rzeczach, ale wciąż czekam na nowe wyzwania!

Jak pracuję?

Malowanie farbami, jak to działa?

Tkaniny.

Maluję farbami przeznaczonymi specjalnie do tkanin. Farby są trwałe i nie spierają się podczas prania w pralce. Dlatego malowane przeze mnie koszulki, torby i inne elementy odzieży oraz akcesoria można używać, bez obaw że malunek się zniszczy. Otrzymany ode mnie produkt bez obaw można prać i prasować.
Ważne, aby podczas prania nie ustawiać wyższej temperatury niż 30°C.

Porcelana.

Farby, którymi ozdabiam porcelanę są specjalnie do tego przeznaczone. Są również całkowicie nietoksyczne, dlatego można bez obaw jeść i pić z moich ręcznie malowanych kubeczków czy talerzyków. Namalowane przeze mnie ilustracje są trwałe i nie niszczą się podczas zmywania. Polecam jednak myć je ręcznie, a niżeli w zmywarce.

Na czym maluję?

Właściwie to na czym się da. To najlepiej obrazuje dział portflio do którego serdecznie zapraszam. Oczywiście nie ograniczam się tylko do pokazanych tam produktów. Dlatego jeśli masz ciekawy i oryginalny pomysł na pomalowanie jakiegoś przedmiotu, napisz do mnie! Chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich planów.

Jaki materiał?

Może być każdy jaki tylko przyjdzie Ci do głowy!

Generalnie nie polecam flicu, ponieważ ma dość dużo "kłaczków" i efekt końcowy nie wygląda tak dobrze jak na innym materiale. Również nie polecam rzeczy z dużą ilością rozciągliwych dodatków, dlatego że po ubraniu takiej bluzki moja praca może się dość mocno rozciągnąć, w efekcie mój malunek będzie wyglądał mniej efektywnie.

Co maluję?

Praktycznie wszystko, tu można dać się ponieść wyobraźni, fantazji. Inspiracji można szukać oczywiście na blogu. Wszystkie przedmioty tu pokazane mają już swoich właścicieli, jednak nic straconego! Jeśli chcesz, chętnie namaluję coś specjalnie dla Ciebie.