Kubek dla nauczyciela, czyli ciekawe pomysły na prezent

Cześć!

Razem z pierwszym dniem września pogoda zmieniła się na zdecydowanie jesienną. Chyba tylko po to, aby dzieciom nie było żal siedzieć w szkolnych ławkach – mi zawsze było, jeśli we wrześniu była jeszcze piękna pogoda. Ta pogoda i to, że zaczęła się szkoła, przypomina mi, że za niedługo będzie przecież Dzień Nauczyciela! Z tego powodu w dzisiejszym poście postanowiłam pokazać Wam ciekawe pomysły na prezent dla nauczyciela.

Wszystkie pomysły są w formie kubka, ale jak się okazuje kubek dla nauczyciela może mieć bardzo różne oblicza. A pierwsze z nich to…

Kubek z humorem!

Nauczyciel przecież  też człowiek i lubi się czasem pośmiać czy pożartować. Często jest też tak, że nauczyciel świetnie dogaduje się z daną klasą, mają wspólny język i swoje żarty. Wtedy stworzenie takiego kubka jest bardzo proste. W dodatku taki wesoły kubek z pewnością nie raz poprawi humor obdarowanej osobie. A przecież wiadomo, że nauczyciel z dobrym humorem jest na wagę złota.

kubek dla nauczyciela dzień nauczyciela namalowane

kubek dla nauczyciela angielskiego

namalowane kubek dla nauczyciela

dzień nauczyciela kubek prezent

dzień nauczyciela kubek dla nauczyciela angielskiego

kubek dla nauczyciela

Docenienie pracy.

Kubek dla nauczyciela może mieć też bardziej poważną formę. Piękny cytat w podzięce za ciężką pracę okraszony delikatnym obrazkiem to przepis na kubek, który na pewno się spodoba i podbije serce każdego nauczyciela. Każdy przecież lubi jak docenia się jego pracę i trud, który w nią wkłada.

kubek dla nauczyciela

kubek dla nauczyciela

Słowa nauczyciela.

Ten kubek trochę przypomina pierwszą opcję i jest to na pewno prezent dla osoby z poczuciem humoru. Tym razem na kubku wylądowały słowa samej nauczycielki, które były za pewne często przez nią powtarzane i z łatwością zapadły całej klasie w pamięci. Myślę, że tutaj zainteresowani (uczniowie i nauczycielka) dokładnie wiedzą o co chodzi w tych cytatach. 😉 Taki kubek to na pewno ciekawe ukoronowanie kilkuletniej wspólnej pracy i bardzo fajna pamiątka dla obdarowanej.

dzień nauczyciela kubek

kubek dla nauczyciela

kubek dla nauczyciela

kubek dla nauczyciela dla wychowawczyni prezent

Zainspiruj się!

Wszystkie te kubeczki były wykonane przeze mnie na indywidualne zamówienia, a co za tym idzie wymyślone przez zamawiających. Myślę, że mogą to być doskonałe przykłady na ciekawy i niebanalny prezent, a każdy z tych kubków może być świetną inspiracją dla Waszych przyszłych prezentów. Myślę, że taki prezent będzie miłą odmianą wśród wszystkich kwiatów czy czekoladek i na pewno zostanie z nowym właścicielem dużo dłużej.

Koniecznie dajcie znać, który pomysł najbardziej przypadł Wam do gustu i który kubek dla nauczyciela najbardziej się Wam spodobał? Co Wy zwykle dawaliście swoim nauczycielom z okazji ich święta lub na zakończenie roku? Pochwalcie się w komentarzach!

Pozdrawiam cieplutko,

Kinga

P.S. Potrzebuję jakiejś fajnej energetycznej muzyki na jesienną chandrę, polecicie coś?