Kubki mąż i żona, czyli pomysł na ślubny prezent

Cześć!

Sezon letni sprzyja organizacji wszelkich imprez w tym ślubów. Nic dziwnego, w końcu piękna pogoda i ciepełko na dworze to nie taka mała zachęta. Pisałam to już pewnie tu milion razy, ale uwielbiam wszystko co się wiąże z organizacją ślubu i wesela. Sama świetnie się bawiłam przy organizacji swojego ślubu i bardzo dobrze wspominam tamten czas.

Obecnie zawsze bardzo się cieszę, kiedy jestem proszona o namalowanie jakiś ślubnych podarunków lub pamiątek dla Młodej Pary. Ogromnie mi miło, że mogę odrobinę dodać od siebie do tego wielkiego dnia innych osób. Za każdym razem czuję się mocno wyróżniona z tego powodu. Ostatnio mogłam parę takich ślubnych prezentów wykonać i dziś chciałam się Wam niektórymi pochwalić.

Na pierwszy ogień idą urocze kubeczki, które były prezentem dla Państwa Młodych. Kubki są oczywiście dwa, z jednej strony mają napisy “mąż” i “żona” plus do tego takie małe słodkie serducha. Z drugiej strony natomiast wylądowały imiona Państwa Młodych i ozdobniki w postaci czerwonych ust dla Pani Młodej oraz wąsów dla Pana Młodego. Zobaczcie jak wyszły takie kubeczki.

kubki mąż i żona ręcznie malowane prezent ślubny

ręcznie malowane kubki mąż i żona namalowane

kubek mąż i żona namalowane prezent na ślub

Dodatkowo chciałam Wam dziś pokazać kubki jakie malowałam w ramach innego zamówienia dla fotografa i kamerzysty. Był to prezent od Młodej Pary w podziękowaniu za wspaniałą pracę jaką na pewno w ten wielki dzień wykonali. Kubki są w podobnym klimacie jak te pierwsze, minimalistyczne i delikatne. Mi nic więcej nie potrzeba. Zobaczcie sami.

namalowane ręcznie malowane kubki mąż i żona

ręcznie malowany kubek prezent ślubny

namalowane kubek ręcznie malowany ślub

Wiem, że te kubki mąż i żona bardzo się spodobały wielu osobom (mimo, że tak oficjalnie pokazuję je pierwszy raz to nie oficjalnie już parę osób zdążyło je obejrzeć). Dlatego postanowiłam dodać podobne kubki do sklepu, aby były dostępne od ręki.

ręcznie malowane kubki mąż i żona ślub prezent na wesele młoda para

Kubki można kupić osobno, albo w komplecie, w wersji z samymi napisami “mąż” i “żona” lub można coś do nich dodać np. imiona Młodej Pary, czy datę ślubu. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj.

Myślę, że są one dobrą kontynuacją kubeczków dla narzeczonych. Kto jeszcze nie widział, albo ich nie pamięta to zapraszam tutaj.

Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobały takie kubki dla męża i żony oraz fotografa i kamerzysty. Ciekawa jestem czy sami chcielibyście dostać taki prezent, albo kogoś nim obdarować. A może sami dostaliście coś podobnego w ślubnym prezencie? Jeśli tak to pochwalcie się w komentarzu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam pięknego weeknedu!

Kinga