Młoda Para i Maluch czyli kubki jako prezent na ślub

Cześć!

Wracam do Was po urlopie z naładowanymi bateryjkami, pełna sił i motywacji do działania! Urlop spokojnie mogę zaliczyć do udanych – tu dziękuję za wszystkie życzenia, które dostałam coby wyjazd się udał. Wszystkie się spełniły! Jak tylko znajdę chwilkę to postaram się Wam pochwalić paroma zdjęciami z mojego wyjazdu i może trochę poopowiadać. Na chwilę obecną wracam jednak trwa moje przełączanie się z trybu całkowitego luzu do trybu pracy oraz nadrabianie różnych zaległości.

I w ramach tego nadrabiania zaległości stwierdziłam, że i tutaj wypadałoby się Wam pokazać. Dziś postanowiłam Wam przedstawić ciekawe kubeczki, na których w roli głównej wystąpiła Młoda Para oraz Fiat 126p, czyli innymi słowy “Maluch”! Od momentu kiedy tylko dostałam to zamówienie bardzo mi się spodobał taki pomysł na kubeczki. Jeden kubek jest dedykowany dla Pani Młodej, a drugi dla Pana Młodego. Młoda Para została tu przedstawiona w rysunkowej wersji i oboje, zarówno mąż jak i żona, znajdują się w swoich ukochanych maluchach. Zobaczcie sami!

młoda para i maluch ręcznie malowany kubek prezent na ślub namalowane

ręcznie malowany kubek na ślub

młoda para w maluchu namalowane

Na kubeczkach są jeszcze życzenia dla Państwa Młodych do których i ja się dołączam! Dużo szczęścia i miłości oraz powodzenia na nowej drodze życia!

prezent na ślub namalowane

Ciekawa jestem jak  się Wam kubeczki w takim stylu spodobały? Co myślicie o takim niespotykanym prezencie? A może sami dostaliście kiedyś taki oryginalny prezent? Jeśli tak to koniecznie się pochwalcie co to było i jak się Wam podobało!

Bardzo mnie cieszy, że mój ostatni post, czyli recenzja książki Austin’a Kleon’a “Steal like an artist” przypadł Wam do gustu! Część osób również wyraziła chęć, aby co jakiś czas takie posty się u mnie pojawiały. Mi się ten pomysł bardzo podoba i już mam parę pomysłów na kolejne wpisy. Mam nadzieję, że uda mi się Was nimi zaciekawić.

Na koniec zapraszam jeszcze na instagram, gdzie razem z dziewczynami z bloga Blonde&Brunette organizujemy rozdanie! Do wylosowania są aż dwa zestawy, które zwierają idealną na lato czapeczkę z daszkiem oraz Namalowany kubek na kawkę. Żeby wziąć udział wpadajcie na instagram do dziewczyn z Blonde&Brunette, szukajcie powyższego zdjęcia i podążajcie za instrukcją. Ja ze swojej strony życzę wszystkim udanej zabawy i oczywiście powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie,

Kinga