Ręcznie malowany kubek – świetny prezent dla każdego!

ręcznie malowany kubek z logo bloga

Cześć!

Muszę się przyznać, że ostatnio nie umiałam się zmobilizować, żeby napisać tego posta. Wszystko przez piękną pogodę, która towarzyszyła nam jeszcze do przed wczoraj. Tak już mam, że jak widzę piękne słoneczko nie umiem długo usiedzieć w domu. W końcu jednak udało mi się zmobilizować – a  było to jeszcze zanim pogoda się popsuła! – i już jest nowy post!

I dziś chciałam Wam pokazać kubeczki, które namalowałam dla Ani z bloga Wszystko Smaczne. Początkowo Ania zamówiła jeden kubek dla siebie z logo swojego bloga. Ostatnio bardzo często malowałam logo na kubkach dla różnych blogerów, a czasem również i dla firm. Ostatnie kubki z logo jakie pokazywałam możecie znaleźć tutaj. Także z tymi logotypami zdążyłam się polubić i bardzo się cieszyłam z możliwości namalowania logo na kubku dla Ani. Z tego kubka jestem również bardzo zadowolona. Dlatego zapraszam Was serdecznie na zdjęcia.

ręcznie malowany kubek z logo prezent namalowane

ręcznie malowany kubek dla każdego namalowane logo

namalowane kubek ręcznie malowany

kubek ręcznie malowany logo prezent namalowane

Kubek bardzo się spodobał nowej właścicielce i za jakiś czas poprosiła mnie o jeszcze dwa kubeczki dla swoich bliskich. Pierwszy kubek był dla teściowej Danusi. Patrząc na ten kubek od razu można poczuć miłość i wdzięczność, dlatego mam nadzieję, że Pani Danusia również ma właśnie takie odczucia. Zobaczcie zdjęcia.

kubek dla mamy prezent dzień matki

kubek na prezent ręcznie malowany dla mamy

Ostatni kubek jaki malowałam dla Ani to bez dwóch zdań kubek dla prawdziwego fotografa. Zobaczcie sami!

Kubek dla fotografa ręcznie malowany namalowane

Poznajcie Stefana! Stefan dzielnie pozował i starał się jak mógł, żeby pięknie Wam zaprezentować kubeczek.

Ręcznie malowany kubek dla fotografa

ręcznie malowany kubek namalowane

ręcznie malowany kubek

A tu już pozowała moja ręka. Nie jest takim wdzięcznym modelem jak Stefan, ale mam nadzieję, że da się przeżyć.

namalowane ręcznie malowany kubek

Który kubek spodobał się Wam najbardziej?

Wszystkie trzy kubki są do siebie podobne budową. Każdy ma jeden duży element, który później został powielony w miniaturce i rozpanoszył się po całym kubeczku. Bardzo mi się taki pomysł spodobał i myślę, że wygląda to ciekawie. A Wy co sądzicie?

Ciekawa jestem też co myślicie o moim stwierdzeniu z tytułu posta, że taki kubek to świetny pomysł na prezent dla każdego? Macie takie samo zdanie jak ja, czy może myślicie inaczej? Ja uważam, że odpowiednio wybrany kubek, może być wspaniałym prezentem dla każdej osoby w każdym wieku. Wiadomo, każdy ma inny gust i nie dla każdego będzie odpowiednie to samo, ale na kubku można namalować wszystko, co się komu wymarzy. Dlatego uwielbiam zamówienia indywidualne i to, że tam każdy produkt jest zupełnie inny, wyjątkowy i taki Wasz!

Przy okazji zapraszam na bloga Wszystko Smaczne, gdzie znajdziecie mnóstwo przepysznych przepisów na przeróżne ciekawe dania.  Także jeśli nie macie pomysłu co jutro na obiad, albo jaki zrobić deser to klikajcie tutaj.

A tymczasem ja uciekam do malowania. Trzymajcie się ciepło!

Kinga