Kubek z psem – namalowany psiak ze zdjęcia na kubku

Cześć!

Ostatnio maluję prawie same kubeczki. Jak widać to one podbiły Wasze serca, co mnie oczywiście bardzo cieszy. A przy zamówieniach indywidualnych nie sposób się z Wami nudzić. Każde zamówienie jest zupełnie inne. Każda zamawiająca osoba ma jakąś swoją inną wizję i odmienne preferencje, dzięki czemu każdy kubek jest jedyny w swoim rodzaju. Ja uwielbiam te Wasze wspaniałe pomysły przelewać na kubeczki, ale to już pewnie parę razy pisałam. 🙂

Tym razem chcę Wam pokazać kubek z psem, a właściwie to z dwoma pieskami. Psy zdarzyło mi się już wcześniej malować. Był już piesek w koronie na kubku,  portret psa na podobraziu, na poszewce oraz na koszulce (ale właśnie się zorientowałam, że tego ostatniego jeszcze tu nie dodałam).  Trochę się tych psiaków już tu nazbierało.

Psy są jedną z tych rzeczy, które najbardziej lubię malować. Ogólnie zwierzaki, szczególnie te futrzaste są bardzo fajnym tematem do malowania, ale psiaki kocham szczególnie. W tym miejscu przepraszam wszystkich, którzy wolą koty! W dalszym ciągu czekam, aby jakiegoś kociaka namalować i absolutnie nie mam nic przeciwko kotom, ale to psy skradły moje serce. Największe zasługi trzeba tu przypisać mojemu psu, którego choć już tutaj nie ma to na zawsze pozostanie w moim sercu.

Dzisiejsze psy na kubku nazywają się Buszek i Simba. Buszek jest prawie cały czarny, przez co był dla mnie sporym wyzwaniem. Simba jest większym psiakiem o umaszczeniu bardziej brązowym. Jednak bez problemu poznacie, który to który, bo psiaki na kubeczku zostały podpisane. 🙂  Swoją drogą już się nie mogą doczekać, żeby się Wam zaprezentować. Dlatego serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć.

ręcznie malowany kubek z psem namalowane

ręcznie malowany kubek z psem namalowane prezent

ręcznie malowany kubek z psem

ręcznie malowany kubek z psem namalowane

ręcznie malowany kubek z psem

ręcznie malowany kubek z psem

Jak Wam się podobały namalowane psiaki? Myśleliście kiedyś żeby mieć taki swój kubek z psem? A może już macie kubek (lub coś innego) ze swoim pupilem? Jeśli tak to koniecznie się pochwalcie.

Bardzo mi miło, że tu zaglądacie, nawet wtedy gdy ja sama robię to nieregularnie. Dziękuję pięknie za wszystkie komentarze, które tu zostawiacie i które za każdym razem przekonują mnie, że warto trzymać tego bloga.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Kinga