Ręcznie malowany kubek z logo

Cześć!

Mam nadzieję, że Wasza majówka się udała. Pogoda co prawda nie była wymarzona, ale nie była też tragiczna. Nam udało się spędzić kilka bardzo miłych i aktywnych dni na świeżym powietrzu. Nawet bardzo aktywnych, bo po powrocie z wolnego byłam bardziej zmęczona fizycznie niż normalnie pracując. Jednak tym razem było to zmęczenie pozytywne (jeśli można tak to ująć).

W ostatnim poście pokazywałam Wam filiżankę z logo bloga “Fanaberie Patrycji”. Jeśli ktoś  jeszcze nie widział to zapraszam tutaj. Wspominam o tym, bo dalej pozostajemy w temacie namalowanych logo. Tym razem jednak wracamy do kubeczków.

Kubków do namalowania miałam dwa. Pierwszy kubek z logo był dla Gąski z bloga “Lewa strona literki M“, a drugi dla jej męża. Logo lubię malować, mimo że nie zawsze jest to prosta sprawa. Jedno logo jest nieraz bardzo skomplikowane, inne bywają mniej. Namalowanie jednego zajmuje tylko dłuższą chwilę, a niektórym muszę poświęcić dużo więcej czasu. W tym wypadku oba logo było dość trudne do namalowania, jednak jednocześnie sprawiły mi wiele radości podczas malowania.

Nie przedłużając zapraszam Was na zdjęcia kubków. Niestety tym razem się nie popisałam w temacie jakości i pomysłowości zdjęć. Pamiętam, że była wtedy kiepska pogoda i kombinowałam jak koń pod górę, żeby cokolwiek mi wyszło. Ale nie ma sensu się usprawiedliwiać. Mam tylko nadzieję, że będzie się dało je jakoś obejrzeć. 😉

ręcznie malowany kubek z logo namalowane

kubek z logo namalowane

Kubek z logo ręcznie malowane namalowane

Kubek z logo ręcznie malowany

Kubek z logo ręcznie malowany namalowane

kubek z logo bloga

namalowane

kubek z logo ręcznie malowane

ręcznie malowane kubki

Jestem bardzo ciekawa, jak Wam się spodobały te dwa kubeczki? Dajcie znać czy macie już swoje firmowe tudzież blogowe kubki? A może dopiero komuś z Was marzy się tak kubek z logo?

Przy okazji serdecznie zapraszam Was na bloga “Lewa strona literki M”. Ja sama jestem tam bardzo częstym gościem. Znajdziecie tam świetne recenzje przeróżnych książek, więc każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Oprócz tego Gąska robi przepiękne zdjęcia, w które blog obfituje, więc jest tam czym nacieszyć oko. Także klikamy tutaj, żeby odwiedzić wspomnianego bloga.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Kinga