Kubek z logo i maskotką firmy oczywiście ręcznie malowany

Cześć!

U mnie prywatnie ostatnio jest dość statycznie, bez wielkich wzlotów, ale też bez poważnych upadków. Mimo, że nie ma fajerwerków to cieszy mnie ten stan i staram się go doceniać. Natomiast w Namalowanej pracowni cały czas coś się tworzy. Realizuję Wasze zamówienia, wymyślam, maluję i ogromnie mnie to wszystko cieszy! Pomimo, że cały czas coś powstaje i już nie mogę się doczekać, kiedy Wam to wszystko pokażę, to mam jeszcze do pokazania tutaj trochę zaległych rzeczy z grudnia.

W dzisiejszym poście postanowiłam kolejny raz połączyć zamówienia. Tym razem są to dwie realizacje dla jednej firmy, które wykonywałam w krótkim odstępie czasu. Zamówienia wykonywałam pierwsze pod koniec listopada, a drugie na początku grudnia – o ile mnie pamięć nie myli. Do pomalowania miałam kubeczki, dużo kubeczków, a firmą która mnie o nie poprosiła były Śląskie Laboratoria Analityczne (ŚLA).

Początkowo miałam do namalowania kubek z maskotką firmy i jak się okazało nie jeden, a 11 kubków. Firmową maskotką jest krzepki Ślanisław, czyli uśmiechnięta czerwona krwinka w trampkach. Kubek ze Ślanisławem był jedną z nagród w konkursie mikołajkowym jaki zorganizowały w grudniu Śląskie Laboratoria Analityczne dla dzieciaków, swoich małych pacjentów.

Zobaczcie jak Ślanisław prezentował się namalowany na kubkach.

ręcznie malowany kubek z logo namalowane

kubek z logo namalowane ręcznie malowane

Śląskie Laboratoria Analityczne kubek Ślanisław

Ręcznie malowane kubek namalowane

A tu już Ślanisławy ładnie zapakowane całą gromadką.

Namalowane kubki

ręcznie malowany kubek z logo

Za drugim razem zostałam poproszona o kubek z logo. Już zdarzyło mi się malować logo na kubku, wtedy to było logo bloga Zakamarki Czasu – kto nie pamięta – klika tutaj. Tym razem na kubku miały się znaleźć dwa logo (dziwnie brzmi „dwa logo” i bardzo bym chciała tu napisać „loga”, ale chyba tego wyrazu się nie odmienia ;)), po jednym na każdą stronę kubka. Także z jednej strony powstało logo ŚLA, a z drugiej strony logo LADR – Ihr Labor vor Ort i to wszystko razy cztery. Dodatkowo miałam do namalowania kolejną porcję Ślanisławów, ale im nie zdążyłam zrobić zdjęcia.

Zapraszam za to na kubek z logo razy cztery.

kubek z logo namalowane

ręcznie malowany kubek z logo

ręcznie malowane namalowane

kubek z logo ręcznie malowany

namalowane

Jak się Wam spodobały kubki z maskotką firmy oraz z logo? Co byście powiedzieli na taki kubek z logo Waszej firmy czy bloga? A może macie swoje ciekawe pomysły na namalowany kubek? Ciekawa jestem co byście widzieli na swoim kubku.

Jestem ciekawa, czy słyszeliście wcześniej o Śląskich Laboratoriach Analitycznych? Korzystaliście kiedyś z usług tej firmy? Jeśli nie to serdecznie zapraszam do zapoznania się z ich ofertą badań. W każdym miesiącu są ciekawe i korzystne promocje na wybrane badania, a personel ŚLA jest zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy. 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie,

Kinga

Podziel sie postemShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
 • Wow jak już dostaje się hurtowe zamówienia to znaczy, że sklepik się rozwija i jest coraz bardziej popularny 😀 Extra 😀
  A ten kubeczek o który pytałyśmy to się okazało, że kolega już podobny ma xD Dobrze, że zapytałyśmy bo byłaby wtopa 😛

  • Mam nadzieję, że tak to właśnie jest i będzie jak piszecie 😀
   A to dobrze, że spytałyście 😉 Nie jest fajnie dostać coś co już się ma 😛

 • Swietne! Uzywasz szablonow, ze to wszystko tak rowno Ci wychodzi?

  • Dziękuję! Czy ja wiem czy tak równo 😀 Jak się przyjrzysz to każdy kubek jest delikatnie inny, różnice są bardzo niewielkie, ale są 🙂
   A odpowiadając na Twoje pytanie, to nie używam szablonów, ani na kubkach ani na materiale 🙂

 • zafrikooo

  jakie fajne 🙂

 • Fit Ashionn

  Taki kubek i kawka nawet w pracy smakowałaby o niebo lepiej 🙂 <3

 • ale dużo ich 🙂 super 🙂

 • Kinia Pracownia K&A

  Genialne te z krwinkami!:) Super wyglądają w takiej gromadce!